Witaj Maj! Pierwszy Maj, dla Polaków błogi raj!

Rozpoczynamy majówkę i zapraszamy do parku przy Pałacu Mieroszewskich, gdzie przygotowaliśmy dla dzieci i dorosłych wspaniałe atrakcje. Przed pałacem, w specjalnym pawilonie, zostaną wyeksponowane zabytkowe rowery. Dla zainteresowanych modą proponujemy pokaz, który przeniesie nas w czasie do lat 30. i 40. XX w. Na milusińskich będzie czekał retro kącik zabaw i gier.
UWAGA! Zachęcamy wszystkich zwiedzających do założenia pełnego obuwia, ponieważ o błysk na waszych butach zadba pucybyt Dobrolin.
Wszystkie atrakcje będą wspomnieniem lat przedwojennych, a powrót do przeszłości zapewni swoim występem grupa rekonstrukcyjna - Stowarzyszenie Rowery Zabytkowe Zabrze.
Będziemy na Państwa czekać 1 maja od godziny 11:00 przed Pałacem Mieroszewskich w Będzinie.
Szczegóły dotyczące wydarzenia znajdziecie Państwo na plakacie.