Muzeum Zagłębia i Wzgórze Zamkowe mogą zostać Ambasadorem Marka – Śląskie !

Miło nam zawiadomić, że w tegorocznej edycji konkursu „Marka-Śląskie”  Muzeum Zagłębia zostało nominowane do nagrody w kategorii „Dziedzictwo kulturowe regionu”,  natomiast w  kategorii „Turystyka i rekreacja” nominację otrzymało   Wzgórze Zamkowe.

Spośród wszystkich firm, instytucji i osób zgłoszonych do konkursu Marka-Śląskie,  czytelnicy Dziennika Zachodniego wybiorą  też  wspólnie „Ambasadora Marka Śląskie” .
Głosowanie trwać będzie do 24 sierpnia. Laureat  otrzyma Statuetkę „Ambasador Marka-Śląskie”.
Głosy na Muzeum Zagłębia można oddać na stronie: http://www.dziennikzachodni.pl/plebiscyt/karta/muzeum-zaglebia,41414,1722514,t,id,kid.html
To już 3 edycja  plebiscytu organizowanego przez Dziennik Zachodni oraz współorganizatorów: Urząd Marszałkowski Województwa Śląskiego, Regionalną Izbę Przemysłowo-Handlową w Gliwicach, TVP3 Katowice i Radio Katowice.  Sylwetki nominowanych przez Kapitułę Konkursu „Marka-Śląskie” do plebiscytu można zobaczyć  na stronie: www.dziennikzachodni.pl/ambasador
Wszystkich miłośników lokalnej historii,  sympatyków Muzeum Zagłębia i mieszkańców Będzina zachęcamy serdecznie do wzięcia udziału w plebiscycie i do oddania głosu na nasze Muzeum.