25 lat pracy artystycznej Grzegorza Majzla

25 maja o godz. 19.00 w amfiteatrze na Wzgórzu Zamkowym w Będzinie odbędzie się jubileuszowy koncert Grzegorza Majzla. Honorowy patronat nad wydarzeniem objął Prezydent Miasta Będzina Łukasz Komoniewski.
Grzegorz Majzel to człowiek nietuzinkowy, muzyk niebanalny, artysta kompletny. Tworzy dla słuchacza wrażliwego, dla którego w muzyce liczy się tekst i przekaz emocjonalny. Jego koncerty motywują widza do działania, pokazują drogę, którą Grzegorz konsekwentnie podąża.
Współpracuje z największymi m.in. Grupą MoCarta czy Sinfonietta Cracovia
- jedną z najbardziej rozpoznawalnych orkiestr symfonicznych w kraju i za granicą. Jest laureatem wielu prestiżowych nagród w dziedzinie twórczości artystycznej m.in. Złotej Honorowej Odznaki Zasłużony dla Kultury Polski oraz Złotej Honorowej Odznaki Zasłużony dla Województwa Śląskiego, trzykrotnie został nagrodzony przez Władze Będzina za działalność artystyczną. Jest pomysłodawcą Ogólnopolskiego Festiwalu Kiepura Fest oraz twórcą projektu Muzyczne Korytarze promującego młodych artystów.
Serdecznie zapraszamy na jubileuszowy koncert.