Fotorelacja z XI edycji Jarmarku Rzemiosła i Rękodzieła

W ostatnią niedzielę czerwca odbyła się XI edycja Jarmarku Rzemiosła i Rękodzieła. To niecodzienne wydarzenie, uhonorował patronatem  Gospodarz  Miasta - Prezydent Miasta Będzina Łukasz Komoniewski, Starosta Będziński Sebastian Szaleniec oraz  Marszałek Województwa Śląskiego Jakub Chełstowski.  Wydarzenie było okazją do zaprezentowania licznie przybyłym tego dnia mieszkańcom  regionu różnorodnych tradycji rękodzielniczych, regionalnych potraw czy wyrobów mistrzów rzemieślniczych. Na naszym Jarmarku  można było podziwiać między innymi rzeźby, ręcznie wykonaną biżuterię, galanterię a także ciekawe dzieła ceramiczne i malarskie. Nie zabrakło również potraw regionalnych, tradycyjnych napojów alkoholowych, wyrobów pszczelarskich czy przetworów owocowo-warzywnych.
Tak jak w latach ubiegłych  wydarzenie uświetniły występy zespołów folklorystycznych, kapel ludowych oraz zespołów folkowych.
Dziękujemy wszystkim uczestnikom wydarzenia, wystawcom, muzykom, artystom oraz gościom XI Jarmarku Rzemiosła i Rękodzieła za wspaniałą atmosferę. Mamy nadzieję, że zobaczymy się za rok!