Warsztaty muzealne już się odbywają!

W sierpniowy, słoneczny dzień w naszym Muzeum odbyły się pierwsze warsztaty po długiej przerwie.

Całe spotkanie dotyczące dawnej fotografii przebiegło w bardzo wesołej atmosferze i pod rygorem sanitarnym, co przedłużyło nasze zajęcia. Wszystkie dzieciaki miały zbadaną temperaturę i zdezynfekowane rączki. Po wszystkich formalnościach związanych z bezpieczeństwem zdrowotnym uczestników i pracowników odbyły się warsztaty na powietrzu obok pięknych rzeźb parkowych.
Muzealnicy bardzo się stęsknili za młodymi widzami, którzy przed wybuchem epidemii licznie nas odwiedzali. Zapraszamy serdecznie kolejne grupy zorganizowane na zajęcia edukacyjne w Muzeum Zagłębia w Będzinie, które odbywają się przy zachowaniu i przestrzeganiu wszystkich zasad higieny i bezpieczeństwa.

Życzymy dobrej zabawy w Pałacu Mieroszewskich
Kontakt: Dział Edukacji 32 267 77 07, wew. 28