Na dobry początek roku

Za nami przedświąteczny pośpiech, spotkania w mniejszym lub większym gronie, pożegnanie starego roku i witanie nowego. Nagle czas wyhamował, płynie wolniej, odmierzany szarymi wieczorami i białymi porankami. Stopniowo dzień staje się coraz dłuższy. Jednym słowem – mamy styczeń. Zachęcamy Państwa do przełamania rutyny codzienności i odwiedzania obiektów Muzeum Zagłębia.

Przy okazji wizyty w Pałacu Mieroszewskich lub na Zamku można zrobić sobie prezent na dobry początek roku – polecamy Państwa uwadze oryginalne kalendarze z ilustracjami Małgorzaty Lazarek oraz stylowe, ręcznie wykonane bombki ozdobione motywami związanymi z obiektami muzealnymi. Gwarantujemy, że obie pamiątki mają niezwykłą moc oddziaływania na rzeczywistość – bombki każdemu wnętrzu dodadzą pałacowego szyku, a kalendarz będzie odliczał tylko szczęśliwe dni – innych w 2022 roku nie będzie!
Zapraszamy serdecznie.