Jarmark Rzemiosła i Rękodzieła 2022

Zapraszamy w niedzielę 26 czerwca w godzinach 11.00-20.00 do parku przy Pałacu Mieroszewskich na XII Jarmark Rzemiosła i Rękodzieła!

XII Jarmark Rzemiosła i Rękodzieła w Będzinie to niecodzienne wydarzenie, uhonorowane patronatem Gospodarza Miasta - Prezydenta Będzina Łukasza Komoniewskiego, Starosty Będzińskiego Sebastiana Szaleńca oraz Marszałka Województwa Śląskiego Jakuba Chełstowskiego.

Nasz Jarmark jest świetną okazją do zaprezentowania zarówno mieszkańcom Zagłębia Dąbrowskiego, jak i całego województwa śląskiego różnorodnych tradycji rękodzielniczych, regionalnych potraw czy wyrobów mistrzów rzemieślniczych. Na Jarmarku będzie można podziwiać między innymi rzeźby, ręcznie wykonaną biżuterię, galanterię a także ciekawe dzieła ceramiczne i malarskie. Tak jak w latach ubiegłych wydarzenie uświetnią występy zespołów folklorystycznych, regionalnych oraz folkowych.

Do zobaczenia :)