Relacja w warsztatów muzealnych

Dzisiaj w Pałacu Mieroszewskich odbyły się zajęcia edukacyjne dotyczące historii naszego miasta przebiegające na wystawie „Będzin, którego już nie ma”.

Podczas części warsztatowej, w czasie luźnej pogawędki, okazało się że uczniom najbardziej pozostały w pamięci zwyczaje ślubne z dziewiętnastowiecznego Będzina oraz osoba Alfreda Rossnera, który zatrudniał Żydów w czasie okupacji ratując im życie. A co ty zapamiętasz z opowieści o dziejach naszego miasta? Aby odpowiedzieć na to pytanie trzeba zapisać się na warsztaty muzealne pt. „Podróż w czasie. Dzieje pewnego miasta od Belle époque do PRL”

Zapraszamy, jeśli chcecie skorzystać z wehikułu czasu należy zapisać się na warsztaty muzealne,  nr. tel. 32 267 77 07, wew. 26