XIII Jarmark Rzemiosła i Rękodzieła

Zapraszamy w niedzielę 25 czerwca w godzinach 11.00-20.00 do parku przy Pałacu Mieroszewskich na XIII Jarmark Rzemiosła i Rękodzieła!
XIII Jarmark Rzemiosła i Rękodzieła w Będzinie to niecodzienne wydarzenie, uhonorowane patronatem Gospodarza Miasta - Prezydenta Będzina Łukasza Komoniewskiego oraz Starosty Będzińskiego Sebastiana Szaleńca.
Nasz Jarmark jest świetną okazją do zaprezentowania zarówno mieszkańcom Zagłębia Dąbrowskiego, jak i całego województwa śląskiego różnorodnych tradycji rękodzielniczych, regionalnych potraw czy wyrobów mistrzów rzemieślniczych. Na Jarmarku będzie można podziwiać między innymi ręcznie wykonaną biżuterię, zabawki, rzeźby, galanterię a także ciekawe dzieła ceramiczne i malarskie. Tak jak w latach ubiegłych wydarzenie uświetnią występy regionalnych zespołów folklorystycznych oraz koncert polsko-ukraińskiego zespołu folk-rockowego HOVERLA z Wrocławia.
W dniu wydarzenia będzie można zwiedzić Pałac Mieroszewskich za symboliczną złotówkę oraz wziąć udział w bezpłatnych warsztatach rękodzieła dla dzieci i dorosłych.
Do zobaczenia :)
 
 

Design Joanna Kobryń © Muzeum Zagłębia w Będzinie

MAPA STRONY