XIII Jarmark Rzemiosła i Rękodzieła za nami

Park przy Pałacu Mieroszewskich w ostatnią niedzielę czerwca zmienił swój charakter. Aleje ożywił gwar, pod drzewami pojawiły się stragany rękodzielników, ze sceny ustawionej w pobliżu oficyny dobiegały dźwięki muzyki ludowej oraz inspirowanej folklorem.
Spacerowicze, którzy nie zjedli drugiego śniadania mogli spróbować lokalnych specjałów a zainteresowani sztukami plastycznymi wykorzystać swoją kreatywność uczestnicząc w warsztatach. Jednym słowem – każdy mógł znaleźć coś dla siebie. Pogoda i goście nie zawiedli, co stało się już tradycją tego wydarzenia. Dziękujemy wszystkim wystawcom, zespołom, prowadzącym zajęcia oraz Państwu – uczestnikom wydarzenia za udział w tym wyjątkowym święcie tradycji.