Zapraszamy na zajęcia z jogi

Od 8 lipca startujemy z zajęciami jogi w parku przy Pałacu Mieroszewskich. Zabierz ze sobą matę oraz uśmiech i spędź sobotni poranek w pięknych okolicznościach przyrody.

Joga to nie tylko forma aktywności fizycznej, ale przede wszystkim sposób na życie, który przynosi ogromną przyjemność. Praktykując jogę, doświadczamy wewnętrznego spokoju, relaksu i równowagi, a jednocześnie zwiększamy siłę i elastyczność ciała. Bez względu na poziom zaawansowania, joga jest dla każdego i warto spróbować, aby poznać jej korzyści na własnej skórze.
Joga na świeżym powietrzu to niezwykłe doświadczenie, które pozwala nam jeszcze bardziej zanurzyć się w harmonii z naturą i czerpać korzyści z jej obecności podczas naszej praktyki.
Zajęcia poprowadzi Karolina Niedziela-Kasiarz - magister dietetyki klinicznej i coach dietetyczny. Pani Karolina żyje jako minimalistka oraz zwolenniczka zero waste i slow life. Bycie nauczycielem jogi było jej wieloletnim marzeniem. W tym roku otworzyła swoje miejsce w Będzinie - Studio Zdrowie: Sunday's Dieta & Joga przy ul. Modrzejowskiej 81 (www.sundaysdiet.com, www.facebook.pl/sundaysdiet).
Zajęcia odbywać się będą w każdą sobotę lipca o godzinie 9.30 (startujemy 8 lipca)! Do zobaczenia :)