Pozdrowienia z wakacji

Zwyczaj wysyłania widokówek z podróży, podobnie jak sztuka pisania listów wyszły na dobre z mody. Muzeum jest miejscem, które przechowuje pamięć o zwyczajach i tradycjach odchodzących w przeszłość.

Dlatego namawiamy Państwa, do odwiedzenia naszych muzealnych sklepików w Zamku oraz w Pałacu Mieroszewskich, gdzie czeka na zwiedzających seria nowych pocztówek ukazujących obiekty Muzeum Zagłębia. Taka pamiątka przypomni o odwiedzanym miejscu, tym bardziej że na odwrocie znajdują się szczegółowe opisy obok których można przybić pamiątkowe pieczątki. Esemes nie zastąpi kartki pocztowej wyjętej ze skrzynki na listy. Widokówka jest niespodzianką zrobioną osobie, o której myślimy. Zapraszamy i polecamy!