Gramy z największą orkiestrą!

W tym roku, podobnie jak w latach poprzednich, Muzeum Zagłębia uczestniczy w wielkim święcie czynienia dobra, jakim jest Wielka Orkiestra Świątecznej Pomocy. Będziemy razem z Państwem.
By miło i kreatywnie spędzić wspólny czas przygotowaliśmy warsztaty plastyczne – najmłodsi będą mogli ozdabiać kolorowe maski karnawałowe oraz dekorować formy z masy solnej - serca, zwierzęta, dinozaury. „Wszystko się ułoży” to z kolei warsztaty, których uczestnicy mogą samodzielnie wykonać puzzle z wizerunkiem będzińskiego zamku lub Pałacu Mieroszewskich.
Nie zabraknie także akcentów muzycznych - nasza koleżanka Diana Wrześniak, która na co dzień pracuje w administracji muzeum, podzieli się z Państwem swoim wokalnym talentem i w czasie koncertu zaprezentuje dwa utwory: Adele „Love in the dark” , Goo Goo Dolls „Iris”.
Spotkajmy się 28 stycznia w Będzin Arena. Zapraszamy serdecznie do wspólnej zabawy!