Zapraszamy na warsztaty

Jarmark Rzemiosła i Rękodzieła to nie tylko kiermasz wyrobów gotowych – zachęcamy Państwa by w czasie wydarzenia wziąć udział w warsztatach i stworzyć własne dzieła.

Okazji ku temu nie zabraknie – razem z Klubem Szalonych Rękodzielniczek działającym przy Miejskiej i Powiatowej Bibliotece Publicznej w Będzinie można będzie wykonać techniką makramową bransoletki przyjaźni (godz. 12.00 – 16.00). Ponieważ Jarmark odbywa się tuż przed nocą świętojańską będzie okazja by upleść sobie wianek. Miłośnicy ozdabiania wnętrz także znajdą coś dla siebie – proponujemy udział w warsztatach wykonywania dekoracji z szyszek. Będzie można sprawdzić swoje zdolności plastyczne lepiąc naczynia z gliny bądź malując na streczu. Zmęczeni licznymi atrakcjami mogą pomyśleć o odpoczynku i wykonać łapacze snów. Z myślą o osobach, które lubią tajemnice przeszłości przygotowano zajęcia, w czasie których poznają sekret sporządzania Larendogry.
Warsztaty będą odbywać się w parku przy Pałacu Mieroszewskich w godz. 12.00 – 17.00, szczegółowe informacje w programie wydarzenia.

Nie może tam Państwa zabraknąć! 

 

 

Design Joanna Kobryń © Muzeum Zagłębia w Będzinie

MAPA STRONY