Koncerty w parku przy Pałacu Mieroszewskich w ramach projektu "Muzyka na wagę"

Projekt "Muzyka na wagę" wpisał się w świadomość mieszkańców Śląska i Zagłębia dotychczasowymi trzema edycjami. Tegoroczna, czwarta odsłona to propozycja sześciu koncertów, które odbędą się w Tarnowskich Górach, Bytomiu oraz Będzinie, a kluczem będą tym razem elektroodpady małych gabarytów (kable, baterie, drobny sprzęt), stanowiące niejako bilet wstępu.

Repertuar koncertów skonstruowany został tak, by uczestniczyć w nich mogły całe rodziny. Będzie zatem muzyka klasyczna, jazz, muzyka filmowa oraz fuzja elektroniki z klasyką.

Już w pierwszej połowie sierpnia zapraszamy na dwa koncerty, które odbędą się w parku przy Pałacu Mieroszewskich w Będzinie.

Sidor X S-AGE

Niedziela – 4 sierpnia g. 17.00

W programie m.in. utwory L. van Beethovena, E. Griega, A. Vivaldiego w otoczeniu nowoczesnych brzmień elektronicznych.

Ba...ROCKOWE popołudnie z muzyką

Niedziela – 11 sierpnia g. 17.00

Kwintet Śląskich Kameralistów

W programie kompozycje Dariusza Zbocha inspirowane rockowymi i popowymi przebojami.