Zapraszamy na VII Jarmark Rzemiosła i Rękodzieła

Muzeum Zagłębia w Będzinie już po raz siódmy zaprasza rzemieślników, rękodzielników, twórców ludowych, artystów plastyków oraz producentów naturalnych produktów spożywczych do zaprezentowania swoich wyrobów podczas „VII Jarmarku Rzemiosła i Rękodzieła".

Impreza odbędzie się w parku przy Pałacu Mieroszewskich w Będzinie (siedzibie Muzeum Zagłębia) w niedzielę 28 czerwca 2015 r. w godzinach od 11ºº do 20ºº.

Prezentacja wyrobów rękodzieła artystycznego i ludowego, rzemiosła oraz produktów spożywczych wyrabianych metodami tradycyjnymi zostanie połączona z ich sprzedażą. W czasie trwania imprezy wśród wystawców zostanie ogłoszony konkurs „O złoty cyganek".

Szczegółowe warunki uczestnictwa znajdują się w regulaminie dostępnym na stronie Muzeum Zagłębia w Będzinie oraz w formularzach zgłoszeniowych dostępnych poniżej.

Wszelkich informacji udzielają Joanna Kobryń – specjalista ds. promocji oraz Anna Góra etnograf Muzeum Zagłębia w Będzinie.

POBIERZ REGULAMIN "VII JARMARKU RZEMIOSŁA I RĘKODZIEŁA" - kliknij tutaj

POBIERZ FORMULARZ ZGŁOSZENIOWY (rzemieślnicy, rękodzielnicy, twórcy ludowi, organizacje pozarządowe) - kliknij tutaj

POBIERZ FORMULARZ ZGŁOSZENIOWY (producenci wyrobów spożywczych, punkty gastronomiczno – handlowe) - kliknij tutaj