Program artystyczny Festiwalu "Ogród Sztuki"

Miło nam poinformować, że 31.05.2015 r. podczas Festiwalu „Ogród Sztuki. Kwiaty dla Błękitnej Ludwiki” Muzeum Zagłębia przygotowało dla zainteresowanych bogaty program artystyczny.

Swoją twórczość zaprezentują studenci Akademii Muzycznej im. Karola Szymanowskiego w Katowicach i uczniowie z Państwowej Szkoły Muzycznej I Stopnia im. Fryderyka Chopina w Będzinie organizując koncerty muzyki poważnej.

W trakcie Festiwalu goście będą mieli okazję obejrzeć profesjonalnie przygotowany pokaz mody dzięki zaangażowaniu uczniów Technikum nr 7 Projektowania i Stylizacji Ubioru z Centrum Kształcenia Zawodowego i Ustawicznego w Sosnowcu natomiast uczniowie z w/w szkoły z kierunku Fototechnik przedstawią swoje prace fotograficzne.

W parku przy Pałacu Mieroszewskich pojawi się również food truck o nazwie Cafe Van. Dzięki wizycie mobilnej kawiarni goście Festiwalu będą mogli napić się wysokiej jakości kawy sporządzanej z pasją przez właściciela.

Zachęcamy do zapoznania się z programem wydarzenia poniżej.