Relacja fotograficzna z wernisażu wystawy "Struktura Abstrakcyjna"

11.06.2015 r. w Pałacu Mieroszewskich odbył się wspaniały wernisaż prac Karoliny Kindler-Skowronek.

Uroczystość rozpoczęła się powitaniem wszystkich gości przez Panią Dyrektor Muzeum Zagłębia w Będzinie - Wiolettę Mikułę. Następnie kurator wystawy przybliżył zebranej publiczności techniki, w jakich pracuje artystka. Karolina Kindler-Skowronek bardzo chętnie podzieliła się swoimi refleksjami i wspomnieniami dotyczącymi pracy artystycznej, co było powodem ciekawej dyskusji.

Drugą część wernisażu swoim występem uświetnił nietuzinkowy artysta, którego cechuje niezwykła wrażliwość na słowo i dźwięk – Grzegorz Majzel. Na gitarach zagrali Patryk Filipowicz i Michał Nit. Za sprawą twórczości Karoliny Kindler-Skowronek oraz koncertu Grzegorza Majzla była to nieprzeciętna uroczystość.