Spotkania okolicznościowe, kameralne uroczystości w obiektach Muzeum Zagłębia w Będzinie

Szukasz wyjątkowego miejsca na zorganizowanie uroczystości związanej z ważną i piękną dla Ciebie chwilą? Zapraszamy do nas.

W odpowiedzi na potrzeby naszych gości Muzeum Zagłębia w Będzinie wprowadziło do swojej oferty nową, ciekawą propozycję. Barokowo - klasycystyczny Pałac Mieroszewskich jest doskonałym miejscem na zorganizowanie kameralnej uroczystości o wyjątkowym charakterze. Nie masz pomysłu na niebanalną oprawę ważnej dla Ciebie rocznicy, np. zawarcia znajomości, zaręczyn, rocznicy ślubu, uroczystości rodzinnej czy walentynek? Chcesz sprawić przyjemność bliskiej osobie? Zorganizuj uroczystość w niezwykłej atmosferze wnętrz XVIII - wiecznego Pałacu Mieroszewskich. Wyjątkowy klimat, stylowych, autentycznych wnętrz sprawi, że ta uroczystość na długo zostanie w Waszej pamięci. W okresie letnim zapraszamy na spacer po zabytkowym parku przypałacowym.

Maksymalna liczba uczestników spotkania to 5 osób. W ramach organizacji uroczystości oferujemy obsługę fotograficzną i filmową wydarzenia, obsługę gastronomiczną uroczystej kolacji lub obiadu, zwiedzanie obiektu w gronie rodzinnym z przewodnikiem oraz możliwość zaaranżowania dodatkowych atrakcji (dekoracje ze świeżych kwiatów, oprawa muzyczna). Piękne stylowe wnętrza z pewnością podkreślą podniosłość i rangę spotkania.

Każda propozycja, zakres oferowanych usług, koszty będą uzgadniane indywidualnie. Miejscem zorganizowania uroczystości (np. zaręczyn?) może być również wieża zamkowa czy inne obiekty Muzeum Zagłębia. Jesteśmy otwarci na Państwa sugestie.

Już niedługo walentynki !! Romantyczna spotkanie w XVIII – wiecznym  kompleksie pałacowo – parkowym, kolacja przy lampce wina, eleganckie, pełne uroku wnętrza nadadzą niepowtarzalną oprawę Waszej uroczystości.

Wszystkie zainteresowane osoby prosimy o kontakt z Joanną Kobryń pod nr tel. 32/267 77 07. Zapytania można też przesyłać na adres e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.