Uczestnicy Będzińskiej Akademii Małych Odkrywców z wizytą w Pałacu Mieroszewskich

Projekt edukacyjny zorganizowany przez Ośrodek Kultury w Będzinie przy współpracy z Urzędem Miejskim w Będzinie.

W sobotę 16 kwietnia w Pałacu Mieroszewskich odbyły się zajęcia pt. „Tajemnice XIX w. fotografii”. Licznie przybyli słuchacze akademii bardzo chętnie uczestniczyli w dyskusji poświęconej zagadnieniom dotyczącym starej fotografii. Jednak najwięcej radości dzieciom przyniosło stworzenie, podczas części warsztatowej, własnych fotografii w formacie "Carte de visite" pod okiem pracownika Muzeum Zagłębia w Będzinie – Małgorzaty Hałasik.

Muzeum Zagłębia w Będzinie zaprasza wszystkich chętnych, którzy są zainteresowani XIX w. fotografią do uczestnictwa w warsztatach, które odbywają się w Pałacu Mieroszewskich, koszt zajęć 4.00 zł/osoba

Kontakt 322677707 wew. 26 - Małgorzata Hałasik – Dział Fotografii