STREFA CHARYTATYWNA na VIII Jarmarku Rzemiosła i Rękodzieła

Fundacja DKMS Polska oraz Stowarzyszenie Nadzieja na Dom w strefie charytatywnej. Podzielmy się dobrem!

W tegorocznej STREFIE CHARYTATYWNEJ będziemy mieli przyjemność ponownie organizować Dzień Dawcy Szpiku. Kolejny raz przyczynimy się do propagowania idei, jaką jest dawstwo szpiku i komórek macierzystych, dzięki współpracy z Fundacją DKMS, która z roku na rok, realizując swoją misję, ratuje chorych na raka krwi ludzi. Podczas akcji wolontariusze udzielą informacji każdej zainteresowanej osobie oraz przeprowadzą rejestrację dla potencjalnego dawcy.

Kolejnym gościem STREFY CHARYTATYWNEJ będzie Nadzieja na dom. Podczas akcji stowarzyszenia goście Jarmarku będą mogli poznać psiaki ze Schroniska dla bezdomnych zwierząt w Sosnowcu. Mamy nadzieję, że jakiś pupil znajdzie swój dom podczas naszego wydarzenia! Na stoisku pojawi się również Sklep Nadzieja na Dom. Wsparciem dla stowarzyszenia będzie m.in. Zespół Szkół Plastycznych im. Tadeusza Kantora z Dąbrowy Górniczej. Uczniowie tej szkoły przeznaczyli swoje prace na sprzedaż. Pieniądze ze sprzedaży zostaną przekazane dla Schroniska w Sosnowcu.

Podzielmy się dobrem - RAZEM MOŻEMY WIĘCEJ!