Ostatnia szansa na zdobycie znaczka okolicznościowego z okazji 60-lecia Muzeum Zagłębia

Znaczek Turystyczny to mały, drewniany krążek, wyjątkowy pomysł promocji miejsc atrakcyjnych turystycznie, wyznaczania nowych szlaków dla turystów oraz swego rodzaju gry dla kolekcjonerów. Muzeum Zagłębia w Będzinie ma w swojej stałej ofercie znaczki prezentujące obiekty takie jak: Zamek, Pałac Mieroszewskich, Podziemia Będzińskie oraz Dom Modlitwy Mizrachi.

Z okazji 60-lecia Muzeum Zagłębia oraz wystawy czasowej „ZAMKI I PAŁACE NA ZNACZKACH TURYSTYCZNYCH”, jaka była prezentowana na Zamku w kwietniu tego roku został wydany znaczek okolicznościowy. Watro podkreślić, że w grze kolekcjonerskiej znaczek ten spełnia rolę tzw. „JOKERA”. Dla wszystkich zainteresowanych przypominamy, że można go zakupić w sklepiku muzealnym w Zamku oraz Pałacu Mieroszewskich tylko do końca listopada.