Wieczór z poezją Czesława Gałużnego w towarzystwie Zespołu Muzycznego Ancora Imparo

Prezydent Miasta Będzina Łukasz Komoniewski zaprasza wszystkich miłośników poezji i muzyki do Pałacu Mieroszewskich w Będzinie, 18.11.2016 r. o godzinie 17:00, na wieczór z poezją Czesława Gałużnego „JESTEM” w oprawie muzycznej Zespołu Muzycznego ANCORA IMPARO pod kierunkiem Małgorzaty Kostki.

Zespół działa przy Miejskim Ośrodku Kultury w Sławkowie skąd wyjeżdża na częste koncerty i nagrania m.in. do Telewizji Katowice, czy Radia Katowice. Repertuar Ancora Imparo stanowią kompozycje Małgorzaty Kostki do wierszy jej ulubionych poetów. Zespół jest laureatem m.in. nagrody Telewizji Katowice na Ogólnopolskim Festiwalu Piosenki Poetyckiej w Bytomiu, III-go miejsca na Ogólnopolskim Festiwalu Kolęd i Pastorałek w Będzinie, III-go miejsca na Ogólnopolskim Festiwalu Piosenki Turystycznej w Lublińcu.

Obecny skład zespołu:
•Iwona Kołodziejczyk-Pilarz -  śpiew i prowadzenie
•Alicja Kolesińska -  śpiew
•Magdalena Zięba -  śpiew
•Martyna Jakubowska -  klarnet
•Mateus Tokarz -  obój i instrumenty perkusyjne
•Małgorzata Kostka -  instrument klawiszowy i śpiew

W ramach wieczoru poetyckiego każdy z gości będzie mógł zapoznać się z wystawą prac artysty pt. „Listy z miasta B. Malarstwo, rysunek, rzeźba – Czesław Gałużny”, eksponowaną w Pałacu Mieroszewskich do 21.11.2016 r.

Zapraszamy na wieczór autorski „JESTEM”
18.11.2016 godzina 17:00, Muzeum Zagłębia w Będzinie – Pałac Mieroszewskich, ul. Świerczewskiego 15.