W czwartek 21 września w Pałacu Mieroszewskich odbył się wernisaż wystawy „Polska Sztuka Współczesna”.

Na wystawie zostały zaprezentowane prace 20 artystów takich jak  Ryszard Miłek, Jan Wołek, Grzegorz Moryciński, Krzysztof Pasztuła, Krzysztof Ludwin, Adam Romaniuk, Jacek Rykała, Juliusz Joniak, Stanisław Baj, Eugeniusz Gerlach, Teresa Wallis-Joniak, Grzegorz Poloczek, Ewa Jędryk Czarnota, Edward Dwurnik, Aleksander Żywiecki, Katarzyna Kania, Jan Młodożeniec, Rafał Olbiński, Bartosz Kaproń oraz Jerzy Świeciński.

Wernisaż był doskonałą okazją dla gości, by porozmawiać z artystami – Katarzyną Kanią oraz Aleksandrem Żywieckim, którzy chętnie podzielili się swoimi refleksjami i wspomnieniami dotyczącymi pracy twórczej.

Wystawa potrwa do 5 listopada 2017 r.

Serdecznie zapraszamy.