Prezydent Miasta Będzina Łukasz Komoniewski serdecznie zaprasza na finisaż wystawy malarstwa i pasteli Katarzyny Kani „Szmaragdowa kraina”, który odbędzie się 7 grudnia 2017 r. o godzinie 17.00  w Pałacu Mieroszewskich.

To ostatnia okazja, aby zobaczyć wystawę niezwykłych prac artystki, która poprzez swoją twórczość pragnie przekazać piękno świata wyobraźni, magii, duchowości i marzeń o wiecznym życiu. Tworzy w różnych technikach - czerpiąc inspiracje zaczerpnięte z mitologii, baśni, podań i świata fantastyki. Artystka ma na koncie takie nagrody i wyróżnienia jak: II Nagrodę w I Międzynarodowym konkursie plastycznym ,,Portret rodzinny” w Lublinie (1999) czy Wyróżnienie ,,Dla Młodego Twórcy” w IV Międzynarodowym Biennale Pasteli  w Nowym Sączu (2008).