W bardzo letniej i radosnej atmosferze odbyły się w Pałacu Mieroszewskich zajęcia poświęcone dawnej fotografii.

Podczas prezentacji młodzi uczestnicy zajęć, dowiedzieli się jak wyglądało atelier fotograficzne, w którym zdjęcia robili nasi przodkowie, co oznacza termin Carte de visite, i wiele innych ciekawostek.

W części warsztatowej każdy uczestnik miał okazję oprawienia swojego zdjęcia w typie Carte de visite.

Tym razem, na warsztaty do Muzeum przyjechały dwie grupy młodzieży z Dąbrowy Górniczej.

Zapraszamy do obejrzenia krótkiej fotorelacji.

Kontakt w sprawie zapisów na warsztaty: Małgorzata Hałasik - 32 267 77 07, wew. 26, Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.