„Malarstwo to moje drugie Ja”. Obrazy Henryki Janiny Orzeł.
Wernisaż wystawy 10.09.2015 r., godzina 17:00

Wystawa obrazów Henryki Janiny Orzeł, to opowieść o otaczającym nas pięknie natury. Pejzaże, które przeważają na ekspozycji w Pałacu Mieroszewskich, namalowane są o różnych porach roku i zapewne powstały z wrażliwości Malarki rozmyślającej nad urodą świata. Artystka dostrzega cudowność przyrody czerpiąc z niej spokój oraz chęć tworzenia.
W Pałacu Mieroszewskich na ekspozycji prezentujemy 36 obrazów namalowanych w technice olejnej, pasteli i akrylu. Krajobrazy wykreowane na płótnach, papierze czy płycie niewątpliwie były przez Artystkę odwiedzone oraz zapamiętane, a następnie stały się materią malarską, wobec których nie można przejść obojętnie.
Wystawę będzie można zwiedzać od 10.09. do 10. 10 2015 r.
ZAPRASZAMY SERDECZNIE

Zaproszenie na wernisaż wystawy "Malarstwo to moje drugie ja", które odbędzie się 10 września 2015 r. o godzinie 17:00 w Pałacu Mieroszewskich