Zagraj z nami w muzeum!

Poznaj familijną grę planszową "Podróże po Jurze". 24.07.18 r., o godz. 11:00 odbędzie się spotkanie promocyjne gry planszowej, na które zapraszamy wszystkich zainteresowanych, powyżej 8 roku życia, do odkrywania poprzez zabawę atrakcji Jury Krakowsko-Częstochowskiej.

Rozgrywka w niezwykle prosty sposób zapoznaje graczy z geografią Jury Krakowsko-Częstochowskiej, a także dostarcza ciekawych informacji o ponad 100 atrakcjach turystycznych tej krainy! Gra zawiera planszę z oryginalną siecią dróg Jury, drewniane pionki-samochodziki, pionki remontu drogi, 110 kart z atrakcjami oraz szereg innych elementów uatrakcyjniających rozgrywkę. Posiada proste, przejrzyste zasady, a jednocześnie umożliwia stosowanie różnorakich strategii prowadzących do zwycięstwa.

Poznacie zamkowe duchy, skrywane tajemnice, nieodnalezione skarby oraz niezwykłe atrakcje tej pięknej krainy, a wszystko to w trakcie świetnej zabawy oraz emocjonującego wyścigu po jurajskich szlakach.

Oczywiście podczas spotkania, po przetestowaniu i wspólnej zabawie będzie można nabyć grę planszową w kasie Pałacu Mieroszewskich. Aby dowiedzieć się więcej zapraszamy na stronę: podrozepojurze.pl

Dodatkowo informujemy, że od 7 lipca 2018 r. we wnętrzach pałacowych prezentowana będzie wystawa archeologiczna "Gry planszowe. Świadectwo cywilizacji".

Zapraszamy do wspólnej zabawy!

WSTĘP JEST BEZPŁATNY