Zapraszamy na warsztaty pt. Od Odkrytki i Korespondentki do Pocztówki Świątecznej

Muzeum Zagłębia w Będzinie proponuje warsztaty dotyczące historii pocztówki, w tym bożonarodzeniowej pt. Od Odkrytki i Korespondentki do Pocztówki Świątecznej.

Podczas prezentacji multimedialnej piękne, dawne pocztówki bożonarodzeniowe „opowiedzą” swoją historię, natomiast podczas warsztatów każdy uczestnik wykona własną kartę świąteczną.

Prowadzenie zajęć: Małgorzata Hałasik, kontakt tel. 32 267 77 07 wew. 26, Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Zapraszamy do Pałacu Mieroszewskich na zajęcia w świątecznej atmosferze.

Wszystkie niezbędne informacje o warsztatach znajdują się TUTAJ