Dni rodzinne w Muzeum Zagłębia w Będzinie

W okresie ferii zimowych Muzeum Zagłębia serdecznie zaprasza wszystkie dzieci na zajęcia organizowane w ramach „Dni rodzinnych w Muzeum Zagłębia”.

W programie:

14.02.19
10.00 – 13.00, Zamek, Pałac Mieroszewskich
„Królewski zamek w Będzinie” – zwiedzanie zamku, prezentacja multimedialna poświęcona architekturze obronnej średniowiecza (w pałacu)
„Będzin - moja Walentynka” - zajęcia plastyczne – konkurs na kartkę walentynkową

21.02.19.
10.00 – 13.00, Pałac Mieroszewskich
Bursztynowe skarby:
„Nadmorskie inspiracje” - prezentacja multimedialna poświęcona bursztynowi i wyrobom artystycznym z tego surowca, zajęcia plastyczne - wykonanie pamiątki ozdobionej bursztynem
„Uwięzione w bursztynie” – prelekcja nt. inkluzji w bursztynie, zajęcia warsztatowe – wykonywanie bursztynowych mydełek z „inkluzją”

Udział w zajęciach jest bezpłatny, liczba miejsc ograniczona. Zapisy przyjmowane są pod nr 32 267 77 07 wew. 28