Spotkanie autorskie z Tomaszem Kostro

Dnia 7 marca 2019 roku, o godzinie 17:00 w Pałacu Mieroszewskich odbędzie się spotkanie z wieloletnim redaktorem magazynu kulturalnego SOSNart, publicystą, dziennikarzem regionalnym – Tomaszem Kostro, podczas którego promowana będzie jego najnowsza publikacja „Sekrety Zagłębia”.

Książka stanowi zbiór prawie czterdziestu ciekawych historii, poruszających różną tematykę – począwszy od dziur w Górze Zamkowej aż po historię Wampira z Zagłębia. Podczas spotkania autor książki opowie o tych historiach, dla których nie znalazło się miejsce w publikacji, uwzględniając przyczyny odrzucenia tychże oraz w formie krótkiego wywiadu przybliży uczestnikom spotkania wyzwania pracy dziennikarskiej wraz z kierunkiem własnych zainteresowań.
Podczas spotkania będzie możliwość nabycia najnowszej publikacji i otrzymania dedykacji autora. Serdecznie zapraszamy.