Wolontariusze poszukiwani!

Wolontariusze poszukiwani!

Fundacja „Warsztat Wiedzy” poszukuje wolontariuszy, którzy chcieliby wspomóc organizację Nocy Muzeów w Muzeum Zagłębia w Będzinie 18 maja 2019 roku.
Wydarzenie jest wyjątkowym spotkaniem widzów ze sztuką, historią i kulturą w niecodziennej aurze.
Co roku to wydarzenie w naszym muzeum cieszy się niezwykle dużym zainteresowaniem zwiedzających.
Zapraszamy wszystkich, którzy mają ochotę aktywnie spędzić tegoroczną Noc Muzeów.
Będzie to wyjątkowa okazja, by poznać Muzeum Zagłębia w Będzinie od drugiej, organizacyjnej strony. Pozwoli też choć na chwilę wyjść z roli widza i zamienić się w zaufanego współpracownika.
Wolontariat tego dnia będzie związany przede wszystkim z pomocą przy obsłudze zwiedzających oraz zapewnieniu bezpieczeństwa w Pałacu Mieroszewskich, Zamku i Podziemiach będzińskich.
Zapewniamy ubezpieczenie OC i NNW wolontariuszy, pisemne potwierdzenie udziału, świetną atmosferę, zdobycie cennego doświadczenia, a także możliwość poznania ciekawych ludzi i przeżycia niepowtarzalnej przygody.
Jeśli chcesz pomóc przy organizacji Nocy Muzeów w Muzeum Zagłębia w Będzinie wyślij swoje zgłoszenie na adres Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. lub Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
Na Twoje zgłoszenie czekamy do 6 maja 2019 r.
ZAPRASZAMY
 

Design Joanna Kobryń © Muzeum Zagłębia w Będzinie

MAPA STRONY