"Środowe spotkania w Muzeum Zagłębia"

Warsztaty animacji poklatkowej oraz tworzenia ekologicznych lalek z butelek i włóczki pt. "Jacek i Agatka" rozpoczęły cykl zajęć pt. "Środowe spotkania w Muzeum Zagłębia".
Podczas warsztatów "Animacja poklatkowa czyli kreatywne wykorzystanie aparatu fotograficznego" uczestnicy wcielili się w rolę prawdziwych animatorów, scenografów, lalkarzy czy fotografów i wspólnie stworzyli ciekawą i pełną zwrotów akcji animację poklatkową.
W drugiej części zajęć uczestnicy  dowiedzieli się  jak połączyć plastikową butelkę, piłeczkę pingpongową oraz dziesiątki metrów włóczki, aby powstała ekologiczna lalka. Efektem warsztatów były przepiękne, kolorowe laleczki stworzone własnoręcznie przez dzieci i ich opiekunów.
Zapraszamy do obejrzenia galerii zdjęć: