2. Będziński Festiwal Fotografii "Lotnicza Pasja"

Kolejna edycja Będzińskiego Festiwalu Fotografii odbędzie się 8 września 2019 r. w Pałacu Mieroszewskich w Będzinie. Wydarzenie swoim honorowym patronatem objął Prezydent Miasta Będzina Łukasz Komoniewski.

Tegoroczna edycja festiwalu w całości poświęcona będzie lotniczej pasji - od godziny 13:30 w przepięknych wnętrzach Pałacu Mieroszewskich odbywać się będą spotkania z zaproszonymi gośćmi - swoje prelekcje przedstawią Tomasz Woźniak - fotograf, pasjonat fotografii lotniczej, Piotr Adamczyk - Public Relations Manager Katowice Airport, Robert Neumann - fotograf, specjalista w dziedzinie fotografii dronowej. Na 2. Będziński Festiwal Fotografii zaproszenie przyjęli także goście specjalni - Kapitan Dariusz Kulik - pilot liniowy, kapitan Airbusa A320, twórca kanału Youtube „Turbulencja” oraz Bartosz Bera - fotograf lotniczy, specjalizuje się w wykonywaniu sesji Air - to - Air.

Prócz ciekawych prelekcji odwiedzający będą mogli obejrzeć wystawę zdjęć Bartka Bery i pasjonatów fotografii lotniczej oraz modeli samolotów z kolekcji Piotra Sobczyka i Sebastiana Dombrowskiego. Podczas festiwalu wśród zgromadzonych rozlosowane zostaną atrakcyjne nagrody oraz upominki.

Zapraszamy na 2. Będziński Festiwal Fotografii „Lotnicza Pasja”