Finisaż wystawy "Ulotne kadry"

12 września 2019 roku w Pałacu Mieroszewskich odbył się finisaż wystawy "Ulotne kadry". Wydarzenie rozpoczął występ uczniów z Państwowej Szkoły Muzycznej I stopnia im. Fryderyka Chopina w Będzinie, którzy swoją grą zaczarowali publiczność.

Po oficjalnym powitaniu gości swoje prelekcje wygłosili autorzy fotografii prezentowanych na wystawie: Adam Bit i Zdzisław Biernaś. Opowiedzieli między innymi o kulisach powstawania zdjęć przedstawiających dziką przyrodę. Zdradzili też ciekawostki z życia fotografowanych ptaków. Finisaż uświetnił również Zespół Instrumentalny MOPTplay z Młodzieżowego Ośrodka Pracy Twórczej w Dąbrowie Górniczej, który przepięknie zinterpretował popularne, doskonale wszystkim znane utwory muzyczne.
Podczas wydarzenia rozlosowano miniatury zdjęć prezentowanych na wystawie, aż siedem fotografii powędrowało w ręce wybranych szczęśliwców. Wystawę "Ulotne kadry" można oglądać w Pałacu Mieroszewskich jeszcze do 29 września.

Serdecznie zapraszamy!