Finisaż wystawy "Indie w obiektywie Wojciecha Skórki" - fotorelacja

18 września 2019 roku Pałac Mieroszewskich w Będzinie zmienił się w prawdziwą ambasadę kultury indyjskiej. Tego dnia odbył się finisaż wystawy "Indie w obiektywie Wojciecha Skórki", a do "krainy wielu bogów" zabrali zgromadzonych licznie gości Katarzyna i Wojciech Skórka, pasjonaci podróży i fotografii, którzy szczegółowo opowiedzieli o indyjskiej codzienności, obyczajach i smakach, a także zdradzili wiele ciekawostek z życia Hindusów.
W nastrój spotkania swoim występem wprowadziły publiczność artystki z grupy Kahani. Swoim entuzjazmem i barwną taneczną opowieścią zaczarowały zgromadzonych gości i sprawiły, że nasze spotkanie podróżnicze nabrało wyjątkowego klimatu.
Ilu pasażerów pomieści tuk-tuk? Czym różni się słoń indyjski od afrykańskiego? Jak wygląda zaplecze indyjskiej restauracji? To tylko niektóre z wielu pytań na które odpowiedzi poznaliśmy na naszym spotkaniu.
Serdecznie zapraszamy do obejrzenia fotorelacji!