Zamek w Będzinie w plebiscycie Top Atrakcje 2017!

Zamek w Będzinie w plebiscycie Top Atrakcje 2017!

Zamek w Będzinie znalazł się w eliminacjach plebiscytu Top Atrakcje 2017. Serdecznie zachęcamy Państwa do oddawania głosów na piękną wizytówkę naszego miasta pod adresem: http://www.topatrakcje.pl/2017/68,zamki-i-palace.html podkategoria – zamki jurajskie.

Warto w tym miejscu przypomnieć, że nasz zamek był już w top 10 najpiękniejszych zamków w kraju opublikowanym przez National Geographic. 

Top Atrakcje to plebiscyt najlepszych atrakcji turystycznych w Polsce na dany rok, organizowany przez portal PolskieSzlaki.pl. Właśnie rozpoczęła się szósta edycja Top Atrakcji, w której Internauci wyłonią turystyczne hity Polski na rok 2017, które staną się celem letnich wyjazdów!  

Plebiscyt przeprowadzany jest w dwóch etapach - eliminacjach i w głosowaniu finałowym. Eliminacje trwać będą do 8 maja 2017, a finał odbywać się będzie od 9 do 23 maja 2017. Głosować może każdy Internauta, bez rejestracji, a na głosujących w finale będą czekały upominki.

Liczymy na Państwa głosy – to dzięki nim możemy awansować do głosowania finałowego, a także zaprezentować nasz obiekt szerszej grupie odbiorców. Zachęcamy do głosowania.

Design Joanna Kobryń © Muzeum Zagłębia w Będzinie

MAPA STRONY