Prezydent Miasta Będzina Łukasz Komoniewski zaprasza na drugie spotkanie z cyklu Muzealne Spotkania Podróżnicze pt. "Gruzja w pigułce", które odbędzie się 19 kwietnia o godz. 17:00 w Pałacu Mieroszewskich.

Popularność Gruzji w Polsce rośnie bardzo szybko. Odbyło się już wiele spotkań, koncertów, degustacji czy prezentacji o tym kraju, jednak rzadko można posłuchać jak wygląda tam życie codzienne. Maja i Nini, Gruzinki z krwi i kości, doskonale znają tamtejsze realia, kulturę, mentalność i chętnie podzielą się tą wiedzą z Wami. Obalą najpopularniejsze stereotypy i udzielą porad jak najlepiej podróżować po Gruzji. Spotkaniu będą towarzyszyć nauka gruzińskiego slangu i oczywiście ogrom ciekawostek.

Na prelekcję popartą prezentacją multimedialną zapraszamy wszystkich miłośników tego niezwykłego kraju, jak i tych, którzy chcą dowiedzieć się co w Gruzji piszczy ;)

Po spotkaniu zapraszamy na mały poczęstunek.

Do zobaczenia :)