We wtorek, w Pałacu Mieroszewskich odbyły się emocjonujące i pełne przygód rozgrywki planszowe.

Nasi goście, twórcy gry "Podróże po Jurze" przedstawili uczestnikom zasady pozwalające odkrywać ciekawostki Jury Krakowsko-Częstochowskiej, interesujące miejsca oraz niezwykłe legendy, dzięki którym można bliżej poznać tę wyjątkową krainę. Oczywiście Będzin wraz z zamkiem to jeden z przystanków, które można odwiedzić podczas rozgrywki. Gra skierowana jest do wszystkich, którzy ukończyli 8 lat, tak więc dostarcza emocji całej rodzinie.

Przypominamy, że familijną grę planszową "Podróże po Jurze"mogą Państwo nabyć w Zamku oraz Pałacu Mieroszewskich.

Dodatkowo informujemy, że od 7 lipca we wnętrzach pałacowych prezentowana jest wystawa archeologiczna "Gry planszowe. Świadectwo cywilizacji".

Serdecznie zapraszamy.