W Pałacu Mieroszewskich zakończyły się tegoroczne warsztaty wielkanocne. Było gwarno, wesoło i kolorowo!

Kwietniowa atmosfera w pałacu była bardzo radosna a wszystko wokół migotało licznymi barwami, ponieważ nasi rozradowani goście wykonywali piękne prace plastyczne. Podczas działań twórczych zostało zużyte 14 opakowań kolorowej bibuły, ½ kilograma cekinów, pereł i innych materiałów, co przyniosło cudowne efekty. W zajęciach poświęconych jednemu z głównych bohaterów Świąt Wielkiejnocy – jajku oraz zwyczajom wielkanocnym na świecie wzięło udział aż 240 uczestników ze szkół całego regionu.
Wszystkim uczniom i ich opiekunom życzymy pięknych świąt i zapraszamy do naszego muzeum na wspólną, wielkanocną zabawę w przyszłym roku.

Zachęcamy do obejrzenia krótkiej fotorelacji.