14 maja 2014 r. w Pałacu Mieroszewskich odbył się wernisaż wystawy czasowej „Recognition. Rozpoznanie” prezentującej prace powstałe w ramach projektu artystycznego „Exercise”.

Wystawa jest realizacją projektu, w którym wzięła udział grupa studentów i doktorantów krakowskiej Akademii Sztuk Pięknych oraz zaproszeni do współpracy studenci Wydziału Sztuki Kean Uniwersity - trzeciej co do wielkości wyższej uczelni w New Jersey. Wzięli w nim udział  również profesorowie i pedagodzy obu uczelni. Projekt „Exercise  ma na celu  stworzenie realizacji artystycznych nawiązujących w swej treści dialog z przestrzenią, której domeną jest powtarzanie – multiplikacja. Powtarzanie to sfera reklamy, schematów, ale też rytuałów. Rytuał natomiast, to coś więcej niż powtarzana czynność, …. To zaklinanie świata. Wystawa „Recognition…  jest jedną z realizacji powstałych w ramach tego  projektu artystycznego.