Adres skrytki Muzeum Zagłębia w Będzinie na platformie ePUAP: /MuzeumZaglebia/skrytka

W celu złożenia wniosku do Muzeum Zagłębia w Będzinie konieczne jest posiadanie bezpłatnego konta użytkownika na platformie ePUAP.

Metody dostarczania dokumentów elektronicznych do Urzędu:

1. Przekazanie dokumentu poprzez wypełnienie formularza bądź dołączenie podpisanego dokumentu on-line na stronie Elektronicznego Urzędu Podawczego;

Aby wysłać wniosek on-line kliknij tutaj -> PISMO OGÓLNE DO PODMIOTU PUBLICZNEGO

2. Dostarczenie dokumentów w godzinach pracy Administracji Muzeum Zagłębia w Będzinie (Pn-Pt 07:30 - 15:30) do sekretariatu Muzeum Zagłębia mieszczącego się przy ul. Świerczewskiego 15 (wjazd od ul. Akacjowej) w Będzinie na następujących nośnikach danych:

a) Płyta CD lub DVD

b) Pamięć masowa - pendrive, dysk zewnętrzny, karta pamięci (wraz z czytnikiem) zgodne ze standardem USB 2.0

3. Wymienione nośniki muszą mieć możliwość zapisu Urzędowego Poświadczenia Odbioru.

Wymagania dla dokumentów elektronicznych dostarczanych do Urzędu:

Dokumenty elektroniczne muszą być podpisane ważnym, kwalifikowanym podpisem cyfrowym w formacie Xades-Bes lub profilem zaufanym.

Akceptowalne formaty załączników to:

- DOC, RTF
- XLS
- TXT
- GIF, TIF, BMP, JPG
- PDF
- ZIP

Wielkość wszystkich załączników dołączonych do jednego formularza (dokumentu elektronicznego) nie może przekroczyć 3MB.

Dokumenty lub nośniki zawierające oprogramowanie złośliwe będą automatycznie odrzucane i nie zostaną rozpatrzone.