„Tradycje wielkanocne na świecie” – warsztaty muzealne

W bardzo radosnej atmosferze odbyły się w Pałacu Mieroszewskich zajęcia poświęcone zwyczajom towarzyszącym świętom wielkanocnym w różnych zakątkach świata.

W części warsztatowej, młodzi twórcy, wykonali kolorowe i bardzo atrakcyjne „wielkanocne kapelusze”, wzorując się na barwnym zwyczaju kapeluszowej parady wielkanocnej w Nowym Jorku. Następnie z piękną dekoracją na głowie uczniowie dwóch klas Szkoły Podstawowej nr 1 w Będzinie, szukali schowanych w ogrodzie pałacowym czekoladowych jajeczek.

I co na to nasz ogrodnik?

Kontakt w sprawie zapisów na warsztaty:  Małgorzata Hałasik - 32 267 77 07, wew. 26, Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.