„Wyplatanie koszyczków z papierowej wikliny”

15 maja 2018 r. w Pałacu Mieroszewskich odbyły się warsztaty pn.” Wyplatanie koszyków  z papierowej wikliny”, w których wzięła udział grupa z Gimnazjum nr 4
w Będzinie.

Zadanie wydawało się dość trudne, wymagało cierpliwości i precyzji, mimo to uczestnicy zajęć bez problemu dali sobie radę z tym wyzwaniem, tworząc niezwykle oryginalne prace. Powstały jedyne w swoim rodzaju koszyczki, które mogą być nie tylko miłą pamiątką z naszego muzeum, ale też pełnić funkcję praktyczną – służyć do przechowywania drobiazgów lub słodyczy :)
Kontakt w sprawie zapisów na warsztaty:  Joanna Kobryń - 32 267 77 07, wew. 29, Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.