„40 lat minęło jak jeden dzień”

Wczoraj Pałac Mieroszewskich stał się miejscem spotkania członków Stowarzyszenia Twórców Kultury Zagłębia Dąbrowskiego, którzy świętowali czterdziestą rocznicę działalności.

Spotkanie połączone było z promocją okolicznościowego wydawnictwa. Artyści otrzymali gratulacje i życzenia od Wicewojewody Śląskiego pana Rafała Adamczyka. Urząd Miejski w Będzinie reprezentowała pani Barbara Stelmach, obecny był także pan Rafał Słowiak z Wydziału Kultury i Promocji Miasta Sosnowiec. Wydarzenie uświetnił koncert w wykonaniu pani Marii Herman. Uczestnicy tego wyjątkowego święta mogli przypomnieć sobie najważniejsze chwile z działalności Stowarzyszenia, zwiedzić wystawę i wpisać się do pamiątkowej księgi oraz poznać biogramy zagłębiowskich twórców prezentowane podczas koncertu muzycznego.

Zapraszamy do zapoznania się z fotorelacją.