Będzińskie Koło Terenowe Polskiego Związku Głuchych 2015

W parku przy Pałacu Mieroszewskich 23 maja 2015 r. Będzińskie Koło Terenowe Polskiego Związku Głuchych zorganizowało będzińską majówkę osób niesłyszących.

Uczestnicy majówki przygotowali piknik, w którym udział wzięli również zaproszeni goście –  Przewodniczący Rady Miejskiej w Będzinie Krzysztof Dudziński oraz Pełnomocnik do spraw NGO  Wioletta Bagnicka.
W ten dzień nawet pogoda była sprzyjająca i pomimo, iż nie było za ciepło to atmosfera pikniku powodowała uśmiech na twarzach uczestników.
Muzeum w ramach majówki przygotowało dla uczestników warsztaty tkackie oraz warsztaty robienia mydełek, które cieszyły się dużym zainteresowaniem.
Pod koniec pikniku uczestnicy zorganizowali małą loterię, w której każdy został nagrodzony.