Wystawa "n.p.m." Fundacji im. Anny Pasek w Pałacu Mieroszewskich

Muzeum Zagłębia w Będzinie oraz Fundacja im. Anny Pasek serdecznie zapraszają na wystawę n.p.m., którą można zobaczyć już od 27 lutego w Pałacu Mieroszewskich.

Wystawa, którą mamy przyjemność zaprezentować jest zbiorem prac wyróżnionych podczas II Edycji konkursu fotograficznego zorganizowanego przez Fundację im. Anny Pasek. Jest również kolejnym krokiem w dążeniu do realizacji celów statutowych Fundacji, poprzez promocję i wsparcie osób zajmujących się fotografią podróżniczą i dokumentalną. W konkursie mógł wziąć udział każdy miłośnik podróżowania i fotografowania, amator i profesjonalista. Tematyka prac była dowolna: pejzaż, góry, woda, reportaż z podróży, cykl lub pojedyncze fotografie.

Patronat honorowy nad wystawą objął Prezydent Miasta Będzina Łukasz Komoniewski. Wystawa potrwa do 21 marca 2016 r. Serdecznie zapraszamy.