Podziemia otwarte!

13 grudnia punktualnie o godzinie 10:00 otwarte zostały Będzińskie Podziemia. Na otwarciu obecni byli m.in. Prezydent Będzina Łukasz Komoniewski oraz Dyrektor Muzeum Zagłębia w Będzinie Wioletta Mikuła...

Otwarcie Będzińskich Podziemi cieszyło się ogromnym zainteresowaniem zwiedzających - zarówno dzieci z Będzińskich szkół, jak i mieszkańców miasta i okolic. Praktycznie co chwila kolejne grupy znikały w podziemnych korytarzach oprowadzane przez muzealnych przewodników. Na otwarcie przygotowano dźwiękowe i świetlne iluminacje a także już oficjalnie zaprezentowano koncepcję aranżacji, jaka zostanie wykonana w Podziemiach - będzie sporo atrakcji wizualnych, multimedialnych a także zapowiedziano stanowiska interaktywne dla zwiedzających.

Krótka relacja filmowa z otwarcia Podziemi Będzińskich:

Zapraszamy do obejrzenia galerii zdjęć z tego wydarzenia:

View the embedded image gallery online at: