BUDOWA INSTALACJI FLORYSTYCZNYCH W PAŁACU MIEROSZEWSKICH RUSZYŁA PEŁNĄ PARĄ

Od wczoraj w oficynach pałacowych trwają prace florystów nad kompozycjami, które będzie można podziwiać podczas wydarzenia kulturalnego "Ogród Sztuki". Jubileusz 60-lecia Muzeum Zagłębia w Będzinie.

Siedemnastu, wspaniałych florystów z wielkim zaangażowaniem tka kwiatowe kobierce, czyli wspaniałą instalację kwiatową, która ozdobi wschodnią elewację oraz wnętrza Pałacu Mieroszewskich.
Kierujący pracami Mistrz Florystyki - Artur Trzcionka oraz Anna Bednarska Florysta - pedagog - z ogromną precyzją zastanawiają się nad każdym szczegółem, po to, aby reprezentacyjny charakter pałacu został godnie podkreślony kompozycjami z zatrwianu, gerber, mieczyków i innych pięknych roślin.
W ciągu trwania Ogrodu Sztuki, każdy z Państwa będzie mógł wrzucić karteczkę z imieniem i nazwiskiem do szklanej kuli, aby wieczorem, po koncercie, zostać uczestnikiem losowania w wyniku, którego JUBILEUSZOWY TORT KWIATOWY zostanie własnością zwycięzcy losowania.
UWAGA KOMUNIKAT!
-Warsztaty florystyczne odbędą się we wnętrzu Pałacu Mieroszewskich, wykonane prace będą eksponowane do godziny 18:00 w pałacu, a następnie każdy uczestnik będzie mógł odebrać swoje dzieło i cieszyć się nim w zaciszu domowym.
-Uczestników warsztatów fotograficznych prosimy o kontakt z obsługą pałacu, celem wskazania lokalizacji przeprowadzenia zajęć. Wykonane polaroidem zdjęcia stają się własnością twórców.

Zapraszamy do zapoznania się z relacją fotograficzną.

10. WRZEŚNIA TWOIM ARTYSTYCZNYM DNIEM
W PAŁACU MIEROSZEWSKICH W BĘDZINIE