Weekend z Podziemiami

W miniony weekend (20-22 grudnia) Będzińskie Podziemia mimo zbliżających się wielkimi krokami Świąt Bożego Narodzenia cieszyły się sporym zainteresowaniem...

W przedświąteczny weekend Będzińskie Podziemia odwiedziło ponad sześćset osób. Mimo, iż na pełne aranżacje wnętrz musimy jeszcze trochę poczekać, Podziemia cieszą się nie małym zainteresowaniem nie tylko mieszkańców Będzina. Kolejne dni, w których podziemne korytarze będą udostępnione zwiedzającym całodniowo podamy na naszej stronie internetowej, natomiast wszyscy chętni, którzy chcą zwiedzić Podziemia Będzińskie powinni skontaktować się telefonicznie z Muzeum Zagłębia w Będzinie, pod numerem telefonu 32/267 77 07 lub mailowo pod adresem Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. lub Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript..

Zobacz galerię zdjęć z weekendowego zwiedzania Podziemi Będzińskich:

Piątek:

Sobota: